​Над реалізацією кар'єрних цілей працювали люди з інвалідністю-ВПО Запоріжжя

13:17
​Над реалізацією кар'єрних цілей працювали люди з інвалідністю-ВПО Запоріжжя

20 серпня відбувся важливий тренінг на тему «Важливі кроки до успішного працевлаштування» для людей з інвалідністю, які є внутрішньо переміщеними особами (ВПО).

Захід був організований у рамках проєкту "Громадська Ініціатива «Новий Дім» – проект зі сприяння працевлаштуванню, правової та соціальної підтримки переселенців в громадах Запорізької області.
Під час тренінгу учасники розглянули важливість для реалізації їхніх кар'єрних цілей та самореалізації в суспільстві. Тренінг був організований з метою надання учасникам навичок та знань, необхідних для ефективного працевлаштування та подальшого професійного зростання.
Протягом тренінгу були висвітлені такі ключові аспекти:

-Підготовка до працевлаштування: Учасники отримали практичні поради щодо створення професійного резюме та супровідного листа, які відображають їхні навички, досвід та потенціал для майбутньої роботи.

-Співбесіда та спілкування: Тренери ділилися стратегіями ведення успішних співбесід, включаючи підготовку до запитань, відповіді на них та вміння впевнено спілкуватися з роботодавцями.

-Розвиток м'яких навичок: Важливим компонентом було навчання комунікаційним та спільнотворчим навичкам, таким як праця в команді, розв'язання конфліктів та побудова ефективних стосунків на робочому місці.

-Правові аспекти працевлаштування: Учасники отримали інформацію про законодавчі норми, які регулюють права людей з інвалідністю на ринку праці, та поради щодо їх захисту.

Такі події відіграють ключову роль у підтримці та розвитку уразливих груп громадян, особливо людей з інвалідністю, на шляху до самореалізації та незалежності.
За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...