Над розвитком навичок соціальної поведінки в критичних ситуаціях працювали ВПО з інвалідністю Запоріжжя

15:35
Над розвитком навичок соціальної поведінки в критичних ситуаціях працювали ВПО з інвалідністю Запоріжжя

21 вересня відбувся вебінар «Формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях» для людей з інвалідністю – ВПО.

Діяльність проводиться у рамках проєкту ГО «Центр розвитку місцевих громад» «Громадська Ініціатива «Новий Дім» – проект зі сприяння працевлаштуванню, правової та соціальної підтримки переселенців в громадах Запорізької області».

Основні теми вебінару включали:

-Розуміння основних аспектів соціальної поведінки в інвалідів у критичних ситуаціях.

-Розвиток навичок комунікації та співпраці для покращення взаєморозуміння між ВПО та іншими громадянами.

-Засоби адаптації та вирішення проблем для подолання складнощей, що виникають під час кризових ситуацій.

Учасники мали можливість вивчити навички та стратегії, що допомагають людям з інвалідністю ефективно діяти в екстремальних обставинах. Вебінар надавав можливість розглянути питання взаємодії та спілкування людей з інвалідністю в громаді, розвивати навички емпатії та взаєморозуміння. Учасники обговорювали, як підтримувати інклюзивне середовище, де кожна людина має можливість бути частиною суспільства.

Розглянули важливі теоретичні аспекти формування соціальної поведінки в критичних ситуаціях, розглянули психологічні аспекти та стратегії адаптації. Учасники отримали практичні поради та інструменти для самоорганізації та реагування на різноманітні надзвичайні обставини. Заходи цієї спрямованості набувають все більшого значення у сучасному світі, і вебінар відобразив важливу та актуальну тему, що стосується багатьох сфер нашого життя.

«Завдяки цьому заходу я зрозумів, що моя інвалідність - це не слабкість, а сила, і я можу внести внесок у суспільство.» - учасник вебінару.

За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...