Розвиток навичок соціальної поведінки в критичних ситуаціях через спільну роботу з ВПО Запоріжжя

17:45
Розвиток навичок соціальної поведінки в критичних ситуаціях через спільну роботу з ВПО Запоріжжя

Ця ініціатива має на меті сприяти працевлаштуванню, надавати правову та соціальну підтримку переселенцям в громадах Запорізької області.

22 вересня фахівцями громадської організації "Центр розвитку місцевих громад" у рамках проєкту "Громадська Ініціатива 'Новий Дім'" організовано і успішно проведено вебінар на тему "Формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в критичних ситуаціях" для людей з інвалідністю – ВПО. Ця ініціатива має на меті сприяти працевлаштуванню, надавати правову та соціальну підтримку переселенцям в громадах Запорізької області.

Завданням вебінару було вивчити сутність і важливість формування адаптивної соціальної поведінки серед індивідів, які стикаються з інвалідністю та опиняються в ситуаціях екстремального характеру. Захід надав учасникам можливість розглянути різні аспекти цієї проблеми та спробувати знайти практичні рішення для покращення якості життя інвалідів.

Основною метою вебінару було надати практичні навички та знання учасникам щодо:

-Адаптації до критичних ситуацій - навчання людей з інвалідністю діяти ефективно в надзвичайних обставинах.

-Соціальної поведінки - формування навичок взаємодії та комунікації в громаді.

-Соціальної підтримки - надання інформації щодо доступу до соціальних послуг та програм підтримки.

Учасники отримали цінні інструменти та знання для формування соціальної поведінки людей з інвалідністю в умовах кризи та критичних ситуацій. Вебінар сприяв поглибленню розуміння потреб та викликів, з якими стикаються люди з інвалідністю під час надзвичайних обставин.

"Цей вебінар надав мені інструменти та навички для ефективної комунікації та взаємодії в суспільстві. Тепер я готовий стати більш активним учасником громади." – відгук учасника вебінару.

За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...