Зміцнення зв'язку та зростання впливу: члени ГО «Центр розвитку місцевих громад» працювали над розробкою комунікаційної стратегії

18:50
Зміцнення зв'язку та зростання впливу: члени ГО «Центр розвитку місцевих громад» працювали над розробкою комунікаційної стратегії

13 листопада відбулась стратегічна сесія на тему «Розробка комунікаційної стратегії» для представників громадської організації «Центр розвитку місцевих громад».

Сесія стала ключовим етапом у вдосконаленні методів взаємодії та спілкування з місцевими громадами.

Під час сесії учасники зосередилися на розробці ефективної комунікаційної стратегії, спрямованої на підвищення усвідомленості та розуміння цілей та діяльності організації серед мешканців місцевих громад. Експерт в галузі комунікацій поділився своїм досвідом та надав рекомендації щодо оптимальних підходів до спілкування з громадянами, ЗМІ та іншими зацікавленими сторонами.

Основні теми сесії включали в себе:

-Створення ключових повідомлень: розробка чітких та переконливих повідомлень, які відображають місію та цілі організації.

-Медіа-стратегія: визначення стратегії взаємодії з ЗМІ та побудова партнерства з медійними представниками.

-Віртуальна та офлайн присутність: розгляд використання інтернет-платформ та традиційних методів для максимізації покриття аудиторії.

-Кризовий PR: розробка плану дій та стратегій для вирішення кризових ситуацій та управління репутацією.

-Взаємодія з аудиторією: способи взаємодії та залучення громадськості до ініціатив та проектів.

"Ця сесія була надзвичайно корисною для нас, ми здобули конкретні інструменти та стратегії, які дозволять нам більш ефективно взаємодіяти з нашою аудиторією та підвищити свідомість про нашу діяльність. Це важливий крок у розвитку нашої організації", – зазначив член ГО.

Завершивши сесію, учасники отримали інструменти для подальшого вдосконалення комунікаційної стратегії та планування подальших заходів для забезпечення взаємодії з громадою на вищому рівні. Після стратегічної сесії члени команди разом з експертом продовжать роботу над розробкою комунікаційної стратегії ГО«Центр розвитку місцевих громад».

Захід відбувся за підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...