Медіація в дії: перший тренінг з конфліктології успішно запускає розуміння та розв'язання конфліктів у Широківській громаді

16:45
Медіація в дії: перший тренінг з конфліктології успішно запускає розуміння та розв'язання конфліктів у Широківській громаді

28 листопада проведено перший тренінг “Медіація та основи конфліктології” у рамках Навчально-практичної програми "Базові навички медіатора в місцевій громаді.

Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і спорів» для мешканців Широківської громади.

Учасники отримали поглиблені знання про техніки та підходи до медіації, спрямовані на досягнення конструктивних рішень у конфліктах. Висвітлено ключові аспекти ролі медіатора та його важливість для забезпечення ефективного вирішення конфліктів у місцевому співтоваристві. Учасники отримали можливість застосувати знання, вивчені під час тренінгу, шляхом розв'язання практичних завдань та взаємодії в реальних кейсах.

Представлені матеріали та практичні вправи спрямовані на формування ключових компетенцій, необхідних для впровадження медіаційних підходів у вирішенні конфліктів у місцевих громадах.

Учасники мали можливість вивчати сучасні методики медіації, розбиратися в основах конфліктології та вивчати найефективніші стратегії управління конфліктами. Тренінг також зосереджував увагу на важливості активної участі громадян у процесі прийняття рішень та вирішення конфліктів, сприяючи розвитку місцевих громад.

"Тренінг з медіації та конфліктології став для мене відкриттям нового світу можливостей у вирішенні конфліктів. Захоплюючий досвід та практичні вправи дали мені віру у те, що кожен конфлікт може мати позитивний вихід.”, - висловилась учасниця заходу.

Цей тренінг відзначився не лише вивченням теорії, але й активним впровадженням знань у практику. Учасники відзначили його як цінний інструмент для подальшого вдосконалення навичок у вирішенні конфліктів та збагачення їхнього професійного досвіду. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...