Поглиблення взаєморозуміння щодо комунікативної компетенції та юридичного супроводження

16:50
Поглиблення взаєморозуміння щодо комунікативної компетенції та юридичного супроводження

29 листопада проведено тренінг “Комунікативна компетенція та юридичне супроводження” у рамках Навчально-практичної програми "Базові навички медіатора в місцевій громаді.

Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і спорів»” для мешканців Широківської громади.

Учасники тренінгу мали можливість працювати над розвитком комунікативних навичок: представили сучасні техніки та стратегії для покращення комунікації, які є ключовим елементом успішної взаємодії в різних сферах. Розглянули юридичне супроводження угод: учасники ознайомилися з основами юридичного супроводження та як практично застосувати їх в умовах реальних викликів.

Завдяки комбінації теоретичного навчання та практичних вправ, учасники отримали комплексне розуміння важливості комунікативних та юридичних аспектів у професійній діяльності. Взаємодія в групах сприяла обміну досвідом та вирішенню практичних завдань, що стосуються комунікації та юридичної експертизи.

Організатори висловлюють вдячність всім учасникам за активну участь та зацікавленість у процесі навчання. Тренінг виявився важливим кроком у розвитку ключових навичок та знань, необхідних для ефективної роботи в сучасному суспільстві. Захід завершився з позитивним настроєм, вражаючим ентузіазмом та переконаністю, що здобуті знання стануть певним каталізатором для подальших успіхів учасників. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...