Історія успішного працевлаштування в галузі роздрібної торгівлі з підтримкою експерта з працевлаштування

16:20
Історія успішного працевлаштування в галузі роздрібної торгівлі з підтримкою експерта з працевлаштування

Олена звернулась до консультаційного центру для ВПО з інвалідністю «Завжди допоможемо» ГО «Центр розвитку місцевих громад».

Олена - сильна та наполеглива жінка, яка вирішила подолати всі труднощі та здобути незалежність через працевлаштування. Переїхавши в нове місто з інвалідністю, вона звернулася за допомогою до експерта з працевлаштування в громадській організації "Центр розвитку місцевих громад".

Експерт ГО вивчив навички та потреби Олени, звертаючи увагу на її сильні сторони та особисті побажання. За цим аналізом було визначено, що сфера роздрібної торгівлі є відмінним варіантом для її працевлаштування. Було здійснено пошук вакансій, враховуючи конкретні умови для Олени. Були встановлені контакти з місцевими магазинами та торговими підприємствами.

Експерт докладно готував Олену до співбесід, провідникуючи рольові ігри та надаючи цінні поради щодо ефективного спілкування та враження на роботодавців.

Після успішної співбесіди експерт продовжував підтримувати Олену в робочому процесі, вирішуючи потенційні питання та сприяючи адаптації на новому місці роботи.

Результатом цих заходів стало вдале працевлаштування Олени на посаду продавчині в місцевому магазині. Вона не лише знайшла роботу, а й здобула нові навички та відчула себе повноцінною частиною нового колективу.

За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...