Працевлаштування за підтримки експерта центру для ВПО з інвалідністю «Завжди допоможемо»

14:25
Працевлаштування за підтримки експерта центру для ВПО з інвалідністю «Завжди допоможемо»

До консультаційного центру для ВПО з інвалідністю «Завжди допоможемо» ГО «Центр розвитку місцевих громад» звернулась Тетяна - творча та наполеглива душа, яка, переїхавши у нове місто через життєві обставини, вирішила знайти своє місце в сфері дизайну.

Зі своєю інвалідністю вона звернулася за допомогою до експерта з працевлаштування в громадській організації "Центр розвитку місцевих громад".

Аналіз творчих здібностей: Експерт ретельно вивчив творчі роботи Тетяни, визначаючи її унікальний стиль та індивідуальний підхід до дизайну. Це дозволило спрямувати її потенціал у відповідну сферу.

Організація навчання та підвищення кваліфікації: Тетяна отримала можливість підвищити свої навички через участь у спеціалізованих курсах та майстер-класах, які були доступні завдяки партнерству організації з місцевими дизайнерськими школами.

Розробка портфелю та особистого бренду: Експерт допоміг Тетяні створити професійний портфель та визначити основні елементи її особистого бренду, що відзначало її в унікальній та цікавій манері.

Пошук вакансій та активна підтримка у процесі працевлаштування: Експерт виступав посередником між Тетяною та потенційними роботодавцями, активно ведучі пошук вакансій в галузі дизайну та розширюючи мережу зв'язків.

Підготовка до співбесід та переговорів: Експерт готував Тетяну до співбесід та переговорів, допомагаючи визначити стратегії враження та переконливо висловлювати свої ідеї.

Результатом цих зусиль стало успішне працевлаштування Тетяни на посаду дизайнера в місцевому агентстві. Її творчий підхід та оригінальний стиль стали визнаними, а вона сама знайшла не тільки роботу, але й власне місце у світі дизайну. Ця історія успіху свідчить про те, що навіть у складних обставинах працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю може бути успішним завдяки підтримці та індивідуальному підходу.

За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...