Поглиблення емоційної компетентності та майстерність спілкування

17:55
Поглиблення емоційної компетентності та майстерність спілкування

5 грудня відбувся тренінг у рамках Навчально-практичної програми "Базові навички медіатора в місцевій громаді.

Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і спорів»” для мешканців Широківської громади за темою “Емоційна компетентність та психологія спілкування”.

Тренінг приніс учасникам унікальний взгляд на роль емоційного інтелекту та психологічного взаємодії у професійному та особистому житті. Учасники вивчали ключові аспекти емоційної компетентності та вчитися розпізнавати та регулювати власні емоції. Особлива увага була приділена ролі емоційної інтелігенції у професійному житті та управлінні командами.

Опанували основні техніки роботи з емоціями у медіації, способи роботи з власними емоціями медіатора, психологічні механізми сприйняття та розуміння. Ефективність спілкування та підвищення об'єктивності, запобігання емоційному вигоранню медіатора, а також методи саморегуляції для підтримки емоційного стану.

"Цей тренінг для мене був як подорож у світ емоцій, де кожен крок приніс нові відкриття та розуміння. Відмінний досвід та практичні вправи допомогли розкрити свій внутрішній світ і зміцнити комунікативні навички. Тепер я відчуваю себе готовою до впевненого та ефективного спілкування, а отримані знання стали справжньою цінністю у моєму особистому та професійному житті.", - цитата учасниці тренінгу. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...