В Северодонецке на питание детей в лагерях потратят 600 тысяч

11:37
В Северодонецке на питание детей в лагерях потратят 600 тысяч

В Северодонецке стартовала оздоровительная кампания детей. Открытие кампании «Лето-2018» прошло 1 июня - в Международный День защиты детей в Городском Дворце культуры.

Начальник отдела образования горсовета Лилия Талдонова отметила, что в лагерях с дневным пребыванием в этом году отдохнут более тысячи учеников, из них 50% - дети льготных категорий, для которых организовано горячее питание за счет городского бюджета. Для обеспечения питания детей льготных категорий в учреждениях отдыха из городского бюджета выделено более 600 тысяч гривен.

Учреждения дополнительного образования организуют работу площадок отдыха (мастер-классы, экскурсии, выставки и т.д.).

В Северодонецке в течение двух смен будут задействованы двадцать один лагерь с дневным пребыванием - это все учреждения общего среднего образования, НПК «Гармония», коллегиум, гимназия, Боровский УВК и культурно-фольклорный лагерь при Северодонецком городском Центре детского и юношеского творчества.

Джерело

Оцініть новину

СМР
12:06
Попередження!!! Інформація без посилання на першоджерело (http://sed-rada.gov.ua/novini-mista/u-sievierodonecku-startuvala-ozdorovcha-kampaniya-ditey_01-06-2018)!!! Порушення законодавства про інтелектуальну власність!!!
СМР
12:08
Правила користування сайтом Сєвєродонецької міської ради
(http://sed-rada.gov.ua/) (витяг)
3. Обов'язки користувачів при використанні матеріалів Сайту
3.1. При використанні матеріалів Сайту в будь-яких цілях за наявності дозволу Сєвєродонецької міської ради, посилання на Сайт обов'язкове і здійснюється в наступному вигляді:
3.1.1. в друкованих виданнях або в інших формах на матеріальних носіях Користувачі зобов'язані в кожному разі використання матеріалів вказати джерело — Сєвєродонецька міська рада (http://sed-rada.gov.ua/);
3.1.2. в інтернеті чи інших формах використання в електронному виді не на матеріальних носіях, Користувачі в кожному разі використання матеріалів зобов'язані розмістити гіперпосилання на Сайт – «Сєвєродонецька міська рада (http://sed-rada.gov.ua/)», гіперпосилання має бути активне і пряме, при натисканні на яке Користувач переходить на конкретну сторінку Сайту, з якою запозичений матеріал.
3.2. Посилання на джерело або гіперпосилання, зазначені в пп. 3.1.1 та 3.1.2. цих Правил, повинні бути поміщені Користувачем на початку використовуваного текстового матеріалу, а також безпосередньо під використовуваним аудіо-, відео-, фотоматеріалом, графічним матеріалом Сєвєродонецької міської ради.
Розміри шрифту посилання на джерело або гіперпосилання не повинні бути менше розміру шрифту тексту, в якому використовуються матеріали Сайту, або розміру шрифту тексту Користувача, супроводжуючого аудіо-, відео-, фотоматеріали і графічні матеріали Сайту, а також колір посилання повинен бути ідентичний кольорам посилань на сайті і повинен бути видимим Користувачеві.
Не допускаються інші варіанти підпису «Сєвєродонецька міська рада (http://sed-rada.gov.ua/)», як «прес-служба міськради», «міськрада» чи інші, відмінні варіанти.

Завантаження...