Продовжується онлайн марафон для допомоги безпритульним людям

12:05
Продовжується онлайн марафон для допомоги безпритульним людям

27 травня 2020 року з 11:00 до 12:00 в рамках онлайн марафону буде проведено безкоштовний Вебінар “Інтернет-магазин з hand-made”, організований ГО «Правозахисний рух Донбасу» в підтримку ініціативи «Допоможи вижити».

Час проведення - з 11:00 до 12:00 год.

Програма Вебінару:

-З чого почати?

-Види товарів для продажу.

-Підрахунки: собівартість, ціна, вартість доставки.

-Ринок: ексклюзивність товару, вартість доставки та географія.

-Створення інтернет-магазину. Корисні платформи.

-Просунення сайту, інтернет-магазину в соцмережах.

Тренерка - Тетяна Вергун, підприємниця, консультант з питань зв'язків із громадськістю та ЗМІ, учасниця проекту «Програма з відновлення миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу 2020» (Women Voices Count).

Під час перебігу вебінару тренер буде повідомляти глядачів про кампанію зі збору коштів для закупівлі продуктів харчування та засобів захисту для розповсюдження серед безпритульних людей, що зараз знаходяться на межі виживання на Донбасі та надавати інформацію про способи допомоги.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1bl0rQ-o-nYPXUWBwvm91WdcYi_pEcyLL9R-XumUD5qI/edit

Вебінар пройде в режимі прямої трансляції.

Зареєстрованим учасникам на зазначену в реєстраційній формі адресу електронної пошти будуть надіслані посилання на трансляцію за день до проведення.

Впродовж онлайн марафону «Допоможи вижити» пройде ще два вебінари за темами: «Арт-терапія під час карантину» та «Психологічний імунітет або правильний розумонастрій в період карантину». Щоб не пропустити заходи, слідкуйте за анонсами та новинами на сторінці ініціативи у Фейсбук.

Проект здійснюється за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках гуманітарної ініціативи «Людяність і взаємодопомога

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #ЛюдяністьВзаємодопомога #StopCoronavirus

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...