Блог-кафе у Великоновосілківському районі

17:35
Блог-кафе у Великоновосілківському районі

24.07.2020 в Великоновосілківському районі відбудеться блог-кафе амбасадорки проєкту «Голос Жінки Має Силу2020» Вязміної Юлії на тему «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування та громадськості».

Організатор заходу - ГО "Агенція Демократичного Розвитку Донбасу".

Під час заходу учасниці(ки):

- визначать, що таке зв’язки органів влади з громадськістю та як взаємодіяти громадськості з місцевою владою: основні принципи та засади;

- розглянуть етапи взаємодії ОМС з громадськістю, а також інструменти, які для цього існують;

- відпрацюють інструменти партнерства та громадського контролю.

Захід має на меті ознайомити зацікавлених осіб з механізмами та формами громадської участі жінок на рівні громади та відповісти на питання: як представники громадськості можуть впливати на місцеву владу та самоврядування, на їхні рішення ще на етапі планування, а також контролювати, як ці рішення запроваджуються у життя, в тому числі завдяки громадській участі.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/Et7kb1rvVDKwLKvR9

Дата проведення – 24 липня 2020 року о 14:00

Місце проведення – сквер за Меморіальним музеєм-садибою В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа (с. Нескучне Великоновосілківського району, вул. Немировича-Данченка, 46)

Контакти для довідок: +380501300349, vyazmin78@gmail.com

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків ІФА та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

#ГолосЖінкиМаєСилу #WomenVoicesCount #ФундаціяПравЛюдини #HumanRightsFoundation

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...