У місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

11:20
У місті Щастя відкрився Юридичний офіс правової та консультаційної допомоги громадянам

У місті Щастя Новоайдарського району Луганської області створено Юридичний офіс з надання правової та консультаційної допомоги громадянам.

Діяльність Юридичного офісу стала можливою завдяки впровадженню проєкту «Заснування Юридичного офісу в місті Щастя Новоайдарського району Луганської області», який реалізується Громадською організацією «Національна асоціація радників» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Метою проєкту є створення Юридичного офісу, де спеціалісти надаватимуть послуги з правової та консультаційної допомоги громадянам.

Послуги розповсюджуються на мешканців міста Щастя, у тому числі внутрішньо переміщених осіб з непідконтрольних уряду України територій.

Види допомоги Юридичного офісу:

- офлайн-консультації;

- онлайн-консультації (за допомогою Скайп, Вайбер, Телеграм та інших додатків);

- польові (виїзні) консультації.

Режим роботи Юридичного офісу:

Консультації в офісі – понеділок з 8:00 до 18:00, телефоном та онлайн: понеділок, середа, п’ятниця з 9:00 до 17:00, місце проведення – місто Щастя, вул. Донецька, 32-а.

Виїзні консультації та консультування телефоном: вівторок, четвер.

Цей проєкт реалізується ГО «Національна асоціація радників» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Оцініть новину

+1
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...