Триває набір у школу підприємництва для молоді «Start wow»

14:25
Триває набір у школу підприємництва для молоді «Start wow»

Вибираєш свій шлях у житті? Маєш безліч крутих ідей? Прагнеш працювати на себе та розвивати власну країну? Стартуй в підприємництво разом з “Ейдос”! Центр “Ейдос” запускає інноваційну бізнес-школу для молоді від 18 до 25 років, яка прагне розвинути підприємницький потенціал та заснувати власний бізнес в Україні. 

Школа триватиме з листопада по травень та поєднуватиме лекції, воркшопи, case-study, екскурсії на підприємства та консультації з успішними підприємцями. Заняття будуть проходити в онлайн-форматі один раз на тиждень. За сприятливих умов фінальний модуль буде проходити офлайн в Києві.

У кінці програми учасники матимуть можливість представити свої WOW-ідеї на Pitching session та знайти підтримку для своїх проєктів.

В програмі школи:

- лекції про генерацію ідей, бізнес-стратегії, побудову партнерств та багато іншого

- воркшопи з бізнес-моделювання

- навчання методом case-study

- field-trips - екскурсії на успішні підприємства

- консультації з успішними підприємцями

- менторська підтримка

- тестування бізнес-ідей

- пітчинг ідей

Набір на школу проходить на конкурсній основі. Щоб позмагатись за місце на школі потрібно заповни форму на сторінці та отримай відбіркове завдання.

Виконай його та надійшли до 3-го листопада включно на пошту office@cpsa.org.ua. До розгляду і оцінювання прийматимуться відповіді, як у текстовому оформленні, так і у форматі презентації.

Навчання у школі зможуть пройти 50 учасників з усієї України. Протягом всіх 6-ти місяців навчання у школі безкоштовне. Ті, хто пройде конкурсний відбір, мають сплатити реєстраційний внесок у розмірі 500 гривень, який гарантуватиме участь в програмі та сформує призовий фонд для учасників.

Читай детальніше на сторінці школи

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...