Набір учасниць та учасників на онлайн-навчання з розвитку навичок із підприємництва

12:45
Набір учасниць та учасників на онлайн-навчання з розвитку навичок із підприємництва

Благодійний фонд «Посмішка дитини» в рамках проєкту з надання допомоги жінкам Запорізької, Донецької та Луганської областей, які постраждали внаслідок впливу COVID-19 в Україні оголошує набір учасниць та учасників на онлайн-навчання з розвитку навичок із підприємництва.

Взяти участь можуть жителі Донецької, Луганської та Запорізької областей, які

  • -ще не мають досвіду ведення власної справи, але хочуть розпочати власний бізнес та мають бізнес-ідею або не мають ідей;
  • -нещодавно розпочали власний бізнес (самозайняті особи чи офіційно зареєстровані ФОП), але відчувають брак знань та навичок для подальшого розвитку бізнесу;
  • -є власниками мікро- та малого бізнесу, що постраждали від кризи, спричиненої конфліктом або зазнали збитків через карантинні обмеження.
  • Метою навчання є підвищення економічних можливостей вразливого населення на територіях Донецької, Луганської та Запорізької областей, що постраждали від збройного конфлікту, стихійних пожеж та пандемії на COVID-19.
  • Що пропонується учасницям та учасникам?
  • -4 тренінги з фінансової грамотності (бюджет, прибуток, витрати, ризики, точка беззбитковості, пошук інвестицій, інше за потреби).
  • -10 консультаційних сесій для представників мікро та малого бізнесу за актуальними напрямами (комунікаційні платформи, онлайн-торгівля, онлайн-просування, юридичні та фінансові консультації, інше за потреби).
  • -10 індивідуальних консультацій для розробки планів відновлення та визначення потреб у створенні та розвитку самозайнятості.

У період з листопада 2020 року по лютий 2021 року для відібраних учасників та учасниць буде проведено серію тренінгів, групових консультацій, індивідуальних очних та онлайн консультації (за домовленістю).

Для реєстрації необхідно заповнити анкету до 30 жовтня 2020 року за посиланням або залишити заявку за телефоном: +38 099 985 46 30, Кирило Дядя, консультант проєкту з особистого планування та розвитку бізнесу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...