Можна оформити субсидію онлайн: покрокова інструкція

12:00
28
Можна оформити субсидію онлайн: покрокова інструкція

Через мережу Інтернет можна оформити субсидію. Для цього потрібно спочатку зайти на сайт Міністерства соціальної політики України  у рубрику «Е-Сервіси», у рубриці «Е-Сервіси» обрати «Субсидії».

Після чого відбувається автоматичне переведення на сайт subsidii.mlsp.gov.ua/, де потрібно заповнити форму, а саме обрати один з трьох способів реєстрації. На стартовій сторінці Системи надання послуги попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії, Заявнику пропонується обрати один з варіантів реєстрації/входу.

Крок 1

У разі обрання «реєстрація або вхід з ідентифікацією електронним цифровим підписом» та «реєстрація або вхід з ідентифікацією BankID» подання та підписання документів відбувається виключно в електронному вигляді без необхідності особистого відвідування управління соціального захисту.

У разі обрання «реєстрація або вхід за адресою електронної пошти» зазначено, що необхідно подати документи у паперовій формі (після заповнення форми на сайті вам прийде ПДФ-версія документу, яку потрібно буде роздрукувати, підписати і занести у орган соціального захисту).

Крок 2

Після успішного входу в систему буде здійснено перехід до заповнення електронних форм:

— заяви про призначення та надання у грошовій формі через (зазначається відділення банку);

— декларації про доходи і витрати осіб, які звернулись за призначенням житлової субсидії.

Крок 3

Після заповнення всіх необхідних реквізитів необхідно перевірити і підтвердити правильність внесених даних та подати документ. У результаті на електронну адресу надійде повідомлення:

— вашу електронну заяву на призначення житлової субсидії було успішно зареєстровано. Її номер – 1111111111111 Про всяк випадок збережіть його.

— розглядатиме заяву саме той орган соціального захисту населення, який ви зазначили при заповненні електронної форми;

— у разі, якщо ви не використовували електронного цифрового підпису, вам доведеться особисто звернутися до органу соціального захисту населення, аби власноруч підписати документи;

— найближчим часом наші співробітники зв’яжуться з вами, аби узгодити дату і час вашого візиту;

— до цього листа також додаються копії поданих вами документів.

За інформацією Міністерства соціальної політики України

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...