Захід з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

17:00
Захід з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Відбудеться на Луганщині меморіальний захід з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. 

З нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, 27 січня, об 11:00, у місті Лисичанську біля Пам’ятного знаку, встановленого на місці масового розстрілу єврейського населення під час Другої світової війни (вул. Будівельників), планується проведення обласного меморіального заходу з покладанням квітів за участі членів релігійних організацій іудейського віросповідання та представників міських відділень обласного благодійного фонду «Хесед Нер» міст: Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

Учасники заходу вшанують пам'ять 800 мирних громадян, котрі загинули під час Другої світової війни від рук нацистів.

На місці їх розстрілу, поблизу Дурного яру, що в районі міського кладовища, за ініціативи голови єврейської громади міста Лисичанська Бориса Ершенгоріна, за підтримки її членів, громадських діячів та меценатів, 30 серпня 2013 року, було встановлено Пам'ятного знака жертвам єврейського населення Другої світової війни. Вибір місця для встановлення пам’ятника зумовлений даними Книги Скорботи України.

На сьогодні цей Пам’ятний знак є єдиним меморіалом на підконтрольній українській владі території Луганської області, місцем щорічного вшанування пам’яті розстріляних та закатованих представників єврейської національності.

Оцініть новину

+1
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...