В одній зі шкіл Донеччини були проведені блог-кафе для учнів 9, 10 і 11 класів

18:30
В одній зі шкіл Донеччини були проведені блог-кафе для учнів 9, 10 і 11 класів

В Новоолександрівській школі Покровського району Донецької області було проведено два блог-кафе амбасадорки Валентини Виставкіної “Ініціатива та лідерство як ресурс мирного врегулювання у наш час”.

Основною ідеєю зустрічей було підтримати заходи з реалізації Резолюції РБ ООН 2250 “Молодь, мир, безпека” шляхом висвітлення і заохочення активної і позитивної позиції молоді в миробудівництві.

Тренерка спілкувалась з підлітками і доносила до учасників та учасниць основний меседж проєкту – голос кожного важливий в будуванні миру та мирному спілкуванні.

Учасники з тренеркою говорили про ідеї, свою думку та відбір інформації. Навчались правильно створювати повідомлення для передачі свого меседжу та визначали, як важлива комунікація, діалог, нетворкінг та активність.

Обговорювали учасники й основні правила успішної роботи з найпопулярнішими інструментами комунікації – соціальними мережами та платформою Mustpost.today.

Старшокласники мали можливість через практичні завдання вчитись проявляти ініціативу, розподіляти час, вести діалог, який приводить до миробудівництва.

Завершувались блог-кафе закликами молодих людей бути активними і брати участь у різних соціальних проектах, бути свідомими громадянами нашого суспільства.

На останок Валентина Виставкіна промовляла до юних лідерів віршами Едуарда Асадова:
Плохой ли, хорошей рождается птица,
Ей всё равно суждено летать.
С человеком так же не случится,
Человеком мало родится,
Им ещё надо стать.

Заходи реалізуються ГО “Агенцією Демократичного Розвитку Донбасу” в рамках проєкту “Мир у цифровий час” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина».

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...