Технікам управління стресом та підтримки позитивного емоційного стану навчались ВПО Вінниці

15:05
Технікам управління стресом та підтримки позитивного емоційного стану навчались ВПО Вінниці

21 липня відбувся психологічний онлайн-воркшоп «Як перестати залишати своє життя на потім?» для внутрішньо переміщених осіб у місті Вінниця.

Воркшоп проведено у межах проекту “Релокація Центру громадської активності «СІТІ ХАБ» до Вінниці та організація комплексної допомоги ВПО в громаді” громадської організації «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ».

Психологічний воркшоп був спрямований на надання учасникам практичних навичок та стратегій, які допомагають зосередитися на сьогоденні, забувши про минуле та страхи перед майбутнім. Поділилися цінними знаннями про техніки саморозвитку, розбору емоційних бар'єрів та зміцнення психічного стану, спрямованого на створення позитивних змін у житті.

"Це був дуже важливий день для нас, воркшоп дав нам нові інструменти, які допомагають переосмислити минуле та зосередитися на тому, що зараз. Ми знаємо, що є люди, які готові підтримати нас, і це надзвичайно важливо", — сказала одна з учасниць воркшопу.

Під час воркшопу учасники мали можливість обговорити свої емоції, досвід переміщення та проблеми, з якими стикаються у нових умовах. Одним із основних питань, якими займалися на воркшопі, була тема навичок управління стресом та підтримки позитивного емоційного стану в умовах переселення та змін. Учасники активно обговорювали способи подолання складних емоційних переживань та пошуку ресурсів для досягнення своїх особистих та професійних цілей.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю «Центр громадської активності «СІТІ ХАБ» і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...