Психологічна рівновага - запорука здорового розуміння життєвих проблем

15:35
Психологічна рівновага - запорука здорового розуміння життєвих проблем

Пані Маргарита, молода жінка з інвалідністю, переживала важкий період у своєму житті.

Вона втратила близьку людину, яка була для неї не тільки родиною, але й найближчим другом і підтримкою. Ця втрата викликала у Маргарити глибоку депресію та почуття безнадії.

Не знаючи, як впоратися зі своїми емоціями та втратою, Маргарита звернулася за допомогою до ГО «Спілка захисту громадянських свобод». Вона зателефонувала та запитала про можливість отримати психологічну підтримку.

Психолог організації, негайно відгукнувся допомогти жінці. Психолог вислухав Маргариту, дозволяючи їй вільно висловити свої емоції та сумніви. Спеціалістом було проведено консультації щодо різних способів підтримки та лікування депресії, включаючи терапевтичні розмови, розуміння своїх емоцій та використання позитивних стратегій. Була також проведена робота над розумінням почуттів та знаходження способів подолання депресії.

Фахівцем було використано різні техніки, такі як когнітивно-поведінкова терапія та медитація, щоб допомогти Маргариті знайти внутрішню силу та позитив.

З часом і завдяки підтримці психолога, Маргарита почала відчувати полегшення. Вона поступово змогла розслабитися, знайти спокій у душі та знову віднайти сенс у житті. Психологом було надано жінці не лише фахову допомогу, але й моральну підтримку, що було надзвичайно важливо для Маргарити.

Публікація підготовлена за фінансової підтримки Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла. Її зміст є виключною відповідальністю громадської організації “Спілка захисту громадянських свобод” і не обов’язково відображає позицію Чорноморського Фонду регіонального співробітництва – проєкту Німецького фонду Маршалла.

#ПрямуємоРазом

#ПрограмаСтійкість

#BSTproject 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...