Соціальний супровід ВПО з інвалідністю за методом кейс-менеджменту Громадської організації "Центр розвитку місцевих громад"

17:05
Соціальний супровід ВПО з інвалідністю за методом кейс-менеджменту Громадської організації "Центр розвитку місцевих громад"

Однією з історій успіху є історія Валентини, яка зазнала значних змін та покращень завдякисоціальному супроводу.

Валентина звернулась до ГО "Центру розвитку місцевих громад" після повернення з війни, де вона отримала травми та стала інвалідом. Після декількох років активної служби в Збройних силах, вона стикалася з фізичними та психологічними викликами, що перешкоджали їй втілити свої життєві плани.

Валентині було надано індивідуальний соціальний супровід, використовуючи метод кейс-менеджменту. При першій зустрічі здійснили ретельну оцінку потреб та можливостей, враховуючи фізичний стан, навички та цілі. На основі цього аналізу був створений план дій, спрямований на забезпечення підтримки та розвитку важливих життєвих навичок.

Один із ключових аспектів цього плану було психологічне консультування та психологічна підтримка. Валентина виявила, що важко подолати посттравматичний стрес та відновити психологічну рівновагу. За допомогою психолога та групових сесій, вона знайшла способи подолати свої страхи та розпочала вірити в себе.

Помітним досягненням була пошукова діяльність, спрямована на знаходження робочої позиції, яка б відповідала її можливостям та інтересам. За підтримки ГО "Центру розвитку місцевих громад", Валентина знайшла роботу, яка не лише відповідала її фізичним здібностям, але й надала їй можливість розвивати нові навички та відчувати себе корисною для суспільства.

Зараз Валентина продовжує працювати на позиції фітнес-тренера, яка приносить їй задоволення, і вона активно бере участь у волонтерській роботі, допомагаючи іншим ВПО з інвалідністю подолати труднощі та досягти нових вершин. Ця історія успіху свідчить про ефективність методу кейс-менеджменту та важливість соціальної підтримки для ВПО з інвалідністю.

За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді" People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...