У Дніпрі навчались протидіяти дискримінації за ознакою інвалідності на ринку праці

17:30
У Дніпрі навчались протидіяти дискримінації за ознакою інвалідності на ринку праці

3 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено навчальний тренінг «Запобігання та протидія дискримінації за ознакою інвалідності на ринку праці».

Тренінг проведено в рамках проєкту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

На тренінгу учасники підвищили обізнаність щодо проблем дискримінації людей з інвалідністю на ринку праці, набули навичок щодо запобігання та протидії дискримінації. Також зрозуміли, що потрібно стимулювати людей до позитивних змін у соціальному ставленні до людей з інвалідністю.

Учасники виявили основні поняття та прояви дискримінації за ознакою інвалідності, ознайомились з правовими нормами та законодавством, які забезпечують права людей з інвалідністю на ринку праці. Розібрали реальні ситуації та визначили стратегії їх вирішення, обговорили приклади кращих практик у запобіганні дискримінації людей з інвалідністю, розробили індивідуальні плани дій щодо запобігання та протидії дискримінації на робочому місці.

Такі заходи сприяють створенню більш інклюзивного та рівного суспільства, а учасник тренінгу Дмитро додав: “Наскільки важливо бути відкритим та справедливим у відношенні до інших. Тренінг надав мені велику кількість прикладів, які переконали мене у необхідності боротьби з дискримінацією на всіх рівнях”.

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...