Визначення стратегічних напрямків організації для подальшого розвитку та покращення послуг

17:40
Визначення стратегічних напрямків організації для подальшого розвитку та покращення послуг

4 листопада громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» було проведено освітній онлайн захід - сесія з розробки стратегічного плану.

Сесію проведено в рамках проєкту «Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Учасники заходу взяли участь у конструктивних дискусіях, спрямованих на ідентифікацію викликів та можливостей перед організацією у контексті динамічних умов сучасного суспільства. Визначили стратегічні напрямки, які дозволять "Агенції демократичного розвитку Донбасу" ефективно реагувати на потреби громади та підвищувати якість своїх послуг.

Серед ключових стратегічних напрямків можна виділити:

  • -Зміцнення участі громади: Розвиток ініціатив, які сприяють активній участі громади в прийнятті рішень та формуванні стратегії в умовах війни.
  • -Розширення соціальних ініціатив для людей з інвалідністю: Зосередження зусиль на розробці та реалізації соціальних ініціатив, спрямованих на підвищення якості життя населення, економічний розвиток та захист прав людей з інвалідінстю.
  • -Використання інноваційних технологій у доступі до правосуддя та соціальних послугах: Впровадження сучасних технологічних рішень для підвищення ефективності та досягнення стратегічних цілей.
  • -Партнерство та співпраця: Розширення мережі партнерів та співпраця з іншими громадськими та бізнес-структурами для спільного вирішення викликів в умовах війни, залучення органів влади .

“Наша організація прагне створити інноваційні та відповідальні рішення, щоб забезпечити економічний розвиток та захист прав людей з інвалідінстю, особливо ВПО. Віримо, що лише спільними зусиллями та партнерством ми зможемо досягти значущих результатів”, - керівник проєкту Коваленко Сергій.

«Ініціатива зі сприяння працевлаштуванню осіб з інвалідністю в місцевих громадах Дніпропетровської та Запорізької областей» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...