Спеціаліст ГО «Центр розвитку місцевих громад» допоміг чоловікові розвинути впевненість у собі та подолати страх невизначеного майбутнього

18:25
Спеціаліст ГО «Центр розвитку місцевих громад» допоміг чоловікові розвинути впевненість у собі та подолати страх невизначеного майбутнього

Микола, середнього віку чоловік з інвалідністю, звернувся за допомогою до консультаційного центру для ВПО з інвалідністю «Завжди допоможемо» ГО «Центр розвитку місцевих громад».

Він поділився своїми проблемами і почуттями страху, пов'язаними зі своїм теперішнім життям та майбутнім.

Микола розповів психологу, що після травми, які призвели до його інвалідності, він втратив впевненість у собі та почав відчувати страх перед невідомим. Він боявся змін, невдач та нездатності самостійно справлятися з повсякденними ситуаціями. Цей страх став перешкодою для його особистого розвитку та задоволення життям.

Психолог центру, почала працювати з Миколою, допомагаючи йому зрозуміти корінь страху та розвивати стратегії для подолання цих емоцій. Спеціалістом було проведено індивідуальні консультації, на яких Микола міг вільно висловити свої почуття та переживання.

Фахівцем було пояснено, що страх є природною реакцією на невідомість та зміни. Психолог допоміг йому зрозуміти, що страх може бути корисним, але також може обмежувати його можливості на щастя. Спеціалістом було використано різні техніки, щоб допомогти Миколі заспокоїтися та зменшити рівень страху.

Психологом було також рекомендовано Миколі залучитися до групових занять, де він зустрічався з іншими людьми з інвалідністю, які також мали свої страхи та переживання. Це допомогло Миколі відчути підтримку та розуміння, що вплинуло на його самопочуття та зростання впевненості у собі.

За допомогою психолога та участі в групових програмах, Микола почав поступово долати свій страх та знову віднайшов радість та задоволення життям. Він став більш впевненим у собі та своїх здібностях, і почав зустрічати нові виклики з відкритістю та оптимізмом.

За підтримки чеської гуманітарної організації "Людина в біді"People in Need Ukraine та фінансування Європейського Союзу. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...