Конкурс на відбір тренерів навчально-практичної програми для медіаторів

15:50
Конкурс на відбір тренерів навчально-практичної програми для медіаторів

ГО “Центр розвитку місцевих громад” оголошує конкурс на відбір тренерів для проведення 4-х модульної навчально-практичної програми «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні».

Навчальна програма складається з окремих Модулів за наступними темами:

Модуль 1 - «Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфліктів. Огляд процесу медіації. Компетенції медіатора.

Модуль 2 - «Комунікативна компетенція медіатора: техніки активного слухання і правила безконфліктного спілкування. Залучення до процесу медіації. Дослідження інтересів сторін».Модуль 3 - «Емоційна компетентність медіатора. Основні техніки роботи з емоціями у процесі медіації. Психологія спілкування. Екологія емоцій та самоконтроль медіатора».

Модуль 4 - «Переговорна компетентність медіатора: основні техніки ведення переговорів. Завершення процесу медіації. Стандарти в медіації».

Місце проведення заходів - Дружківка. Термін проведення – липень – серпень 2020 року. Точне місце та дати проведення кожного модулю тренінгових занять будуть узгоджені заздалегідь з відібраними тренерами.

Вимоги до кандидатів:

  • -Професійний досвід роботи не менше 3-х років в якості тренера
  • -Досвід проведення тренінгів за темою «Медіація»
  • -Наявність сертифікату про проходження ТОТ (тренінгу для тренерів)
  • -Рекомендації
  • -Резюме

Для участі у конкурсі необхідно надіслати резюме та пропозиції бажаного гонорару на електронну адресу: centr.gromada@gmail.com

Останній термін подання заявки - до 19:00 31 травня 2020 року

Проект реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...