Набір учасників навчальної програми «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участ
Навчання буде представлене окремими Модулями, учасники яких зможуть долучитись до розгляду таких тем:
Модуль 1 - «Медіація як альтернативний спосіб вирішення конфліктів. Огляд процесу медіації. Компетенції медіатора. Основи конфліктології».
Модуль 2 - «Комунікативна компетенція медіатора: техніки активного слухання і правила безконфліктного спілкування. Залучення до процесу медіації. Дослідження інтересів сторін».
Модуль 3 - «Емоційна компетентність медіатора. Основні техніки роботи з емоціями у процесі медіації. Психологія спілкування. Екологія емоцій та самоконтроль медіатора».
Модуль 4 - «Переговорна компетентність медіатора: основні техніки ведення переговорів. Завершення процесу медіації. Стандарти в медіації».
Заходи будуть проведені у місті Дружківка на безоплатній основі.
Обов’язковою умовою участі є відвідування учасниками всіх 4-х модулів.
Місце та дати проведення кожного модулю тренінгових занять будуть надіслані відібраним учасникам.
Для участі у заході необхідно подати заявку за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1zmX9GlsfQtXz2FHUyww_aErzzPS4DK-vWn7eQPiR6bA/edit
Останній термін реєстрації - до 19:00 31 травня 2020 року
Захід організовано за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.