Конкурс із відбору учасників/учасниць навчальної програми «Школи громадської журналістики Луганщини»
Навчальна програма складається з 5-ти онлайн-лекцій для громадських активістів та блогерів із використання сучасних інструментів та Інтернет-технологій для створення і поширення інформації, перевірки достовірності даних і створення актуального контенту.
Орієнтовні теми лекцій:
- відеоблог: зйомка, монтаж;
- просування відеоблогу: соціальні мережі, інструменти Google;
- ZOOM: як користуватись та проводити цікаві заходи для аудиторії;
- Написання статей та сторітелінг;
- Instagram: як просувати суспільно корисні ідеї.
До навчання запрошуються блогери та журналісти, які підвищать свої професійні навички використання сучасних інструментів та Інтернет-технологій для створення і поширення інформації, перевірки достовірності даних і створення актуального контенту.
Формат навчань: онлайн через платформу Zoom.
Термін проведення: вересень – жовтень 2020 року.
Точні дати проведення тренінгових занять будуть повідомлені відібраним учасникам заздалегідь.
Навчання є безкоштовним.
За результатами успішного проходження програми учасники можуть отримати сертифікати.
Для участі у навчаннях необхідно подати заявку за посиланням https://docs.google.com/.../1IRyL11H1Tq8Yt....
Останній термін подання заявки: до 20:00 год., 1 жовтня 2020 року
Діяльність Центру громадської активності «Сіті Хаб» Луганської обласної організації «Суспільна Служба Правової Допомоги» впроваджується проєктом «СІТІ ХАБ: платформа діалогу громади та влади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії