73% мешканців Станиці Луганської незадоволені якістю медичних послуг

11:36
73% мешканців Станиці Луганської незадоволені якістю медичних послуг

В лютому 2021 року ГО “Мережа активних громадян” провела опитування мешканців Станиці Луганської з метою вивчення проблем та потреб в сфері охорони здоров’я, які є актуальними для громади. Всього в опитуванні прийняло участь 100 осіб, які мешкають та користуються послугами медичних закладів в громадах району.

Під час опитування, мешканців попросили відповісти на декілька запитань, зокрема оцінити якість медичних послуг, назвати головні проблеми медичних закладів та оцінити важливість участі громадських та пацієнтських організацій у формуванні бюджету в сфері охорони здоров’я.

73% мешканців оцінили якість медичних послуг як незадовільну та тільки 11% відповіли, що їх існуючи медичні послуги повністю задовольняють. На питання щодо головних проблем сфери охорони здоров’я, більшість респондентів вказують на корупцію в медичних закладах, застаріле обладнання, неможливість безкоштовно отримати ліки та послуги.

67% мешканців вважають, що влада повинна залучати громадські та пацієнтські організації до формування бюджету в сфері охорони здоров’я, також 53% респондентів готові приймати участь в громадських слуханнях та інших заходах з метою покращення медичного обслуговування в Станиці Луганській.

- Зараз наша організація розробляє проект Положення про бюджет участі в сфері охорони здоров’я для Станиці Луганської, який дозволить громадянам брати участь у виробленні пріоритетів медичної політики та ефективно контролювати місцеву владу. Результати опитування стануть ще одним вагомим аргументом для місцевої влади щодо необхідності розгляду та прийняття цих пропозицій, - відмітив керівник організації Олександр Рябов. 

Оцініть новину

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...