Громадськість та поліція зустрілись для планування спільних заходів безпеки
У зустрічах взяли участь як місцеві мешканці так і внутрішньо переміщені особи, а також представники ОСББ, ОМС та громадських організацій.
Темами для зустрічей були:
- -проблеми та потреби у безпеці;
- -співпраця з новою поліцією;
- -методи комунікації громадян та поліції;
- -залучення громадян до охорони правопорядку в громадах.
Учасники обговорювали проблеми та потреби, висловлювали зауваження та пропозиції до змін в роботі поліції, розглядали можливі моделі співпраці для охорони правопорядку та підвищення безпеки в громадах.
Представники поліції доповіли учасникам про результати своєї діяльності щодо вирішення проблемних питань громадської безпеки та покращення криміногенної ситуації в місті. Розглянули запропоновані моделі співпраці та обговорили можливості участі в сумісних заходах для охорони правопорядку та покращення рівня безпеки. З увагою також представники поліції поставились до зауважень громадськості та пропозицій до змін в роботі.
Експерти організації зі свого боку надали рекомендації відносно заходів, направлених на взаємодію поліції, громади та місцевої влади для поліпшення правопорядку та вирішення проблем безпеки з акцентом на різні цільові групи, такі як як: ОСББ, громадські організації, батьки з дітьми, пенсіонери, учасники дорожнього руху, студенти, вразливі верстви населення, люди з інвалідністю.
«Такі заходи проводяться щоб підвищити обізнаність різних верств населення м. Попасна щодо роботи національної поліції та залучення громадян до охорони правопорядку. Під час обговорень можна виявити проблеми у сфері безпеки міста та взаємними діями поліції і громади сприяти попередженню злочинності, посиленню правопорядку та місцевої безпеки. Ще одним завданням цих зустрічей є запровадити практики підзвітності територіальним громадам діяльності поліції.» - розповідає голова організації Сергій Кошель.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.